• 1401/06/29 - 12:42
  • - تعداد بازدید: 646
  • - تعداد بازدیدکننده: 599
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان پذیرش دستیار تخصصی سال ۱۴۰۱

پذیرفته شده گرامی رشته های مختلف تحصیلی مقطع دستیاری تخصص دانشگاه علوم پزشکی فسا

 

 با عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون پذیرش دستیار تخصصی سال ۱۴۰۱، نحوه اقدام ، زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام به شرح زیر اعلام می گردد.

 

توجه ۱ثبت نام در دانشگاه علوم پزشکی فسا به صورت حضوری میباشد.

توجه 2 : جهت انجام ثبت نام،روز چهارشنبه مورخ 1401/6/30 به صورت حضوری به دانشگاه علوم پزشکی فسا مراجعه نمایید. لطفا توجه فرمایید که عدم اقدام در موعد اعلام شده برای ثبت نام به طریقی که در این اطلاعیه مشخص گردیده به منزله انصراف از تحصیل می باشد.

 

مدارک لازم جهت ثبت‌ نام  حضوری

۱  کپی تمام صفحات شناسنامه

۲  عکس رنگی زمینه سفید ۴*۳


- عکس مربوط به سال جاری ، رنگی و با زمینه سفید باشد.

۳  کپی پشت و روی کارت ملی

۴  مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه شامل یکی از مدارک زیر (ویژه آقایان) :

- تصویر کارت پایان خدمت هوشمند یا کارت معافیت دائم هوشمند (کفالت،ایثارگران و موارد خاص)

- تصویر برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت (پزشکی،کفالت و سایر ...) در مدت اعتبار آن

- ارائه برگ معافیت تحصیلی نظام وظیفه

جهت دریافت معافیت تحصیلی به درگاه خدمات الکترونیکی انتظامی به نشانی sakha.epolice.ir مراجعه نمایید.

تذکر مهم  ۱ : مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و درصورت  قبولی در دانشگاه، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و این  دانشگاه مجاز به ثبت نام  آنان نمی باشد.

تذکر مهم ۲: سربازان حین خدمت سربازی جهت انجام امور ترخیص از خدمت به درگاه خدمات الکترونیکی انتظامی به نشانی sakha.epolice.ir مراجعه و پس از انجام امور مربوطه  و اخذ برگه معافیت تحصیلی جهت ثبت نام اقدام نمایید. بدیهی است این دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در زمینه ترخیص یا معافیت تحصیلی مشمولین در حال انجام خدمت نظام وظیفه برعهده نخواهد داشت.

۵- تصویر فرم تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان یا فرم میزان بدهی

جهت اخذ فرم تسویه حساب صندوق رفاه یا فرم میزان بدهی می‌توانید به سایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به نشانی « srd.ir»  قسمت مشاهده وضعیت بدهی - نامه های صادره مراجعه و فایل مربوطه را پس از دانلود، اسکن و بارگذاری نمایید. چنانچه در قسمت نامه های صادره برای شما نامه ثبت نشده است می بایست در قسمت ارسال درخواست ،تقاضای خود را ثبت، سپس نامه تسویه حساب یا فرم میزان بدهی صادر می گردد.

         

- فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ‌نیاز به ارائه مدرک فوق ندارند.

 

 ۶- دانشنامه یا گواهینامه پایان تحصیلات یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل در مقطع دکتری عمومی حداکثر تا تاریخ 1401/6/31  باشد.

- پذیرفته شدگانی که به صورت مستقیم در دوره دستیاری پذیرفته شده اند و فاقد مدرک مقطع دکتری عمومی می باشند،نامه ای که در زمان ثبت نام آزمون دستیاری از دانشگاه خود مبنی بر مجوز شرکت در آزمون دستیاری دریافت نموده اند را میتوانند به عنوان مدرک معتبر ارائه نمایند.

۷-تصویر پایان یا معافیت از خدمات لایحه طرح نیروی انسانی و یا گواهی مبنی بر اتمام تعهدات قانونی (ضریب کا) 

-  پذیرفته شدگانی که طرح آنها 1401/6/31 به پایان می رسد و در زمان ثبت نام فاقد مدرک پایان طرح  می باشند،از محل خدمت خود نامه ای مبنی بر اتمام طرح  تا تاریخ 1401/6/31 اخذ و ارائه نمایند.

- پذیرفته شدگانی که به صورت مستقیم در دوره دستیاری پذیرفته شده اند و فاقد مدک طرح نیروی انسانی می باشند،نامه ای که در زمان ثبت نام آزمون دستیاری از دانشگاه خود مبنی بر مجوز شرکت در آزمون دستیاری دریافت نموده اند را میتوانند به عنوان مدرک معتبر ارائه نمایند.

 ۸- موافقت  نامه بدون قید و شرط از بالاترین مقام اداری ( ویژه مستخدمین دستگاه ها)

- کلیه مستخدمین دستگاه های دولتی و سازمان های نظامی جهت ادامه تحصیل در مقطع تخصص ملزم به ارائه موافقت نامه بدون قید و شرط در زمان ثبت نام و همچنین ارائه حکم مرخصی بدون حقوق یا ماموریت آموزشی تمام وقت از اولین روز شروع به تحصیل لغایت پایان تحصیلات می باشند.

 

 

۱۲- سند تعهد محضری

 

نکات مهم: 

نکته 1 : عدم حضور در بازه زمانی تعیین شده ، به منزله انصراف بوده و پس از تاریخ‌‌های اعلام شده اسامی ‌افرادی که ثبت نام نکرده اند به منظور معرفی جایگزین به دبیرخانه شورای تخصصی پزشکی اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است دریافت شماره دانشجویی به شرط تائید کلیه مدارک ثبت نامی به منزله اتمام فرایند ثبت نام می باشد.

 

 نکته 2 : همانگونه که ذکر گردید کلیه مستخدمین دولت موظف به ارائه نامه موافقت با ادامه تحصیل از بالاترین مقام اداری محل خدمت و ارائه حکم مرخصی بدون حقوق یا ماموریت آموزشی تمام وقت از اولین روز شروع به تحصیل لغایت آخرین روز تحصیل به صورت پیوسته می باشند.

کتمان اشتغال به خدمت پذیرفته شدگان به هر دلیل تخلف محسوب شده و در صورت مشخص شدن وضعیت اشتغال، در هر مرحله ای از تحصیل که باشند ضمن جلوگیری از ادامه تحصیل به شورای انضباطی و اداره حقوقی دانشگاه جهت طی مراحل قانونی معرفی شده و هیچ گونه تاییدیه ای برای ایشان صادر نخواهد شد.

نکته 3 : شروع  دوره آموزشی پذیرفته شدگان سال جاری از تاریخ 1401/7/9 می باشد.

- بر اساس اعلام وزارت متبوع ،شروع به دوره پذیرفته شدگان فاقد سند تعهد محضری فاقد وجاهت قانونی می باشد.

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 6908
کلمات کلیدی
علیرضا فردوس مکان
خبرنگار

علیرضا فردوس مکان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین اخبار

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: