• 1401/07/20 - 07:57
  • - تعداد بازدید: 3067
  • - تعداد بازدیدکننده: 2710
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اطلاعیه تکمیل فرم‌های اسکان خوابگاه‌های دانشجویان ورودی مهرماه 1401

دانشجوی عزیز، لطفا جهت کسب اطلاعات در خصوص قوانین و مقررات خوابگاه های دانشجویی، آیین نامه های اسکان و پوشش حرفه ای در انتهای اطلاعیه بارگزاری گردیده است به دقت مطالعه نمایید.

 دانشجویان عزیز ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت قبولی شما در دانشگاه علوم پزشکی فسا، خواهشمند است فرم های زیر را به دقت تکمیل نمایید.

 
 این فرم را در قالب تعهد محضری در دفاتر ثبت اسناد رسمی  ثبت نموده  و به همراه یک برگ کپی حکم کارگزینی ضامن در روز ثبت نام به اداره رفاهی تحویل نمایید.
 
تکمیل فرم‌های اداره خوابگاه‌ها :
 
* خوابگاه‌های دانشجویی در حال حاضر جهت اسکان دانشجویان عزیز آماده بکار نمی باشد. زمان تحویل خوابگاه از طریق سایت دانشگاه و همچنین نماینده های دانشجویان به اطلاع ایشان خواهد رسید. دانشجویان متقاضی خوابگاه میبایست مدارک زیر را از تاریخ 20 الی 25 مهرماه تکمیل و در روز ثبت نام به اداره خوابگاهها تحویل دهند.
 
در صورت ناقص بودن مدارک به درخواست اسکان دانشجویان، ترتیب اثر داده نخواهد شد. موارد تکمیل شده، به اطلاع نماینده هر گروه رسانده تا از طریق ایشان به اطلاع اداره خوابگاهها برسد.
 
ابتدا فرم شماره1 (فرم درخواست سکونت در خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا) را تکمیل کنید. فرم تکمیل شده را جهت محضری کردن امضای سرپرست یا قیم قانونی دانشجو به دفتر خانه اسناد رسمی برده و یک کپی از آن تهیه و به همراه فرم امضا شده شماره 2 (چکیده آیین نامه اسکان) در روز ثبت نام به اداره خوابگاه های دانشجویی تحویل نمایید.
 
هزینه خوابگاههای دانشجویی جهت دانشجویان روزانه ورودی 1401 مبلغ 21.000.000 ریال و جهت دانشجویان شهریه پرداز مبلغ 42.000.000 ریال به ازای هر ترم می باشد که می بایست به حساب معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا به شماره 15/46341597 و شناسه واریز 77002123 بانک ملت واریز و در روز ثبت نام فیش واریزی را تحویل نمایید.
 
* بانک اطلاعاتی جهت ثبت مشخصات فردی student.fums.ac.ir می باشد که تمامی دانشجویان(بومی و غیر بومی) ملزم به تکمیل اطلاعات می باشند. (به دلیل درون دانشگاهی بودن لینک فوق در روز ثبت نام پس از دریافت نام کاربری و رمزعبور اینترنت دانشگاه و قبل از تحویل مدارک نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام فرمایید.)
 
دانشجوی عزیز، لطفا جهت کسب اطلاعات در خصوص قوانین و مقررات خوابگاه های دانشجویی، آیین نامه های اسکان و پوشش حرفه ای در انتهای اطلاعیه بارگزاری گردیده است به دقت مطالعه نمایید.
 
خاطر نشان می گردد، کروکی خوابگاه های دانشجویی نیز در کنار آیین نامه ها قرار دارد.
 
 
 
 
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 6995
کلمات کلیدی
خبرنگار سیستم
خبرنگار

خبرنگار سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین اخبار

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: