پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

محمدجواد اتابکی با رای اکثریت به عنوان دبیر مرکزی شورای صنفی دانشگاه و نجمه نامداری به عنوان دبیر شورای صنفی مرکزی دستیاران و مقطع Ph.D  انتخاب شدند.

 

به گزارش وب دا فسا؛ سرپرست اداره خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با توجه به روند برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان، نام نویسی داوطلبین شورای صنفی دانشجویی از ۲۴ اسفندماه 99 شروع شد و تا تاریخ ۳۰ اسفند ماه ادامه داشت و با توجه به عدم تکمیل تعداد داوطلبین مهلت نام نویسی از تاریخ ۸ فروردین ۱۴۰۰ الی ۱۳ فروردین ماه تمدید گردید.

طاهره اسماعیلی افزود: در این زمان تعداد ۴۷ نفر بصورت مجازی ثبت نام کردند و تبلیغات کاندیداها نیز از تاریخ ۲۵ فروردین ماه شروع شد و تا ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه ادامه داشت. انتخابات واحدها در تاریخ دوشنبه۳۰ فروردین ماهاز ساعت ۹ صبح الی۲۲ برگزار گردید و دبیران خوابگاهها انتخاب گردیدند:

۱_خوابگاه زینبیه۱: خانم یگانه رحمت دباغی

۲_خوابگاه زینبیه۲: خانم فائزه استوار

۳_خوابگاه زینبیه۳: خانم شبنم مهرابیان

۴_خوابگاه گلستان: اقای حسین ولایتی

۵_خوابگاه ولایت: اقای محمدصادق زهراه ای

۶_دانشکده بهداشت: خانم عاطفه اسماعیلی مزیدی

۷_دانشکده پرستاری: خانم غزال روزی طلب

۸_دانشکده پزشکی: اقای محمدجواد اتابکی

۹_دانشکده پیراپزشکی: اقای رامین اقاخانی دوستی

 

وی ادامه داد: اولین جلسه ای که به صورت مجازی با هماهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی و حضور سرپرست اداره خوابگاهها و مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار گردید، محمدجواد اتابکی با رای اکثریت به عنوان دبیر مرکزی شورای صنفی انتخاب شد و در شورای صنفی دستیاران و مقطع Ph.D، نجمه نامداری به عنوان دبیر شورای صنفی مرکزی دستیاری انتخاب گردید.

سرپرست اداره خوابگاه های دانشجویی برای دانشجویان آرزوی موفقیت نمود و همکاری، همدلی و پویایی در کارها را از اصول مهم فعالیت دانشجویان برشمرد.