پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: بیخیالی و عدم ترس از ابتلا، عدم توجه به پروتکل های بهداشتی و کاهش حساسیت های برخی از مردم، روزهای سختی را در مبارزه با کرونا، برای همشهریان و حوزه سلامت رقم خواهد زد.

 

به گزارش وب دا فسا؛ صادق مهدوی نیا با اشاره به افزایش موارد بستری و لزوم آماده سازی و تجهیز یک بخش جدید دیگر برای بیماران کرونایی افزود: تعداد موارد مثبت مبتلا به کرونا در شهرستان فسا تا 23 مهرماه به 3700 نفر رسیده است که از این تعداد مبتلا تاکنون 2760 بیمار بهبودی قطعی یافتند.

وی ادامه داد: همشهریان و مردم عزیز ضمن عدم مسافرت، عدم حضور در پارکها، تفرجگاهها و امامزادگان حومه شهرستان به جهت شلوغی جمعیت و عدم رعایت فاصله اجتماعی، دوری از تردد غیر ضروری و تجمعات- دورهمی و میهمانی های خانوادگی، عدم برگزاری و عدم شرکت در مجالس عزاداری و ترحیم های خانگی و آرامستان ها، از تردد بدون ماسک در سطح شهر و فروشگاهها پرهیز نمایند و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات و اماکن عمومی ، پاساژها و مراکز تجاری و اصناف به مسوول مربوطه تذکر داده شود.

مهدوی نیا ضمن تسلیت و تعزیت سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) و التماس دعا از مردم عزیز گفت: درخواست عدم برگزاری مراسم های مذهبی خصوصا مجالس خانگی را داریم و خواهشمندیم ضمن دوری از تجمعات از فیض معنوی حسینیه های مجازی و تلویزیونی بهره مند شوید .

مدیر روابط عمومی دانشگاه گفت: هدایت نذورات روزهای پایانی ماه صفر، به سمت نذر ماسک و کمک های معیشتی برای نیازمندان توصیه میشود.

وی تاکید کرد: افرادی که تست کرونای آنها مثبت میشود با احترام به همشهریان و پذیرش مسوولیت اجتماعی، تا 14 روز خود را قرنطینه کامل نمایند و به هیچ عنوان به تردد در سطح شهر نپردازند(940 بیمار کرونا مثبت بستری یا قرنطینه خانگی)