پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

با شیوع موج سوم ویروس کرونا و در پی افزایش مبتلایان به کووید ۱۹، وضعیت شهرستان فسا قرمز اعلام شد.

 

به گزارش وب دا فسا؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز شیراز گفت: در پی افزایش مبتلایان با شیوع موج سوم ویروس کرونا از این هفته، محدودیت‌ها در شهرستان فسا اعمال می‌شود.

حسین آرگیو افزود: در این راستا تالار‌های پذیرایی، مراکز تفریحی، هتل‌ها، پارک‌ها و مساجد و بقاع متبرکه بسته هستند و خدمات دهی رستوران‌ها به صورت بیرون بر مجاز می باشند .

رییس ستاد مبارزه با کرونای شهرستان فسا با بیان اینکه سیاست کلی، اجرای دستورالعمل‌ها و تشدید نظارت بر اجرای اصول بهداشتی است، افزود: مردم باید در اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی بیشتر رعایت کنند تا علاوه بر جلوگیری از انتقال بیشتر این بیماری بتوانیم به کادر درمان هم کمک کرده باشیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا هم به آمار نگران کننده مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان فسا اشاره کرد و افزود: درحال حاضر 3214 نفر به این بیماری مبتلا شدند و تاکنون ۲۵۵۵ نفر هم بهبود یافته اند و متاسفانه ۲۶ نفر هم فوت شدند.

دکترعلی اصغر خالقی از مردم خواست: همچنان اصول بهداشتی مبنی بر شستشو و ضد عفونی کردن دست‌ها، زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و از برگزاری تجمعات، جلسات و مراسمات به هر شکل ممکن جلوگیری کنند و در شرایط فعلی بهترین روش آموزش مدارس برای در امان ماندن از کرونا، آموزش مجازی است .