• 1403/02/23 - 11:43
  • - تعداد بازدید: 196
  • - تعداد بازدیدکننده: 183
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کسب رتبه دوم کشوری نشریه سایلوک دانشگاه علوم پزشکی فسا در جشنواره دانشجویی تیتر 13

نشریه سایلوک دانشگاه علوم پزشکی فسا با مدیر مسئولی مائده یوسفی و صاحب امتیازی کمیته تحقیقات دانشجویی، رتبه دوم بخش مجازی نشریات کاغذی و الکترونیک سیزدهمین جشنواره ملی رسانه و نشریات دانشجویی کشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش وب دا فسا؛ اختتامیه سیزدهمین جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۳ بعد از سه روز گردهمایی دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد پایان یافت و از 30 دانشجوی برتر در زمینه نشریات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت علوم سراسر کشور، در مراسمی در سالن دانشکده علوم این دانشگاه با حضور معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم و مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت و مسئولان دانشگاه های علوم پزشکی و فردوسی مشهد با اهدای لوح، تندیس جشنواره و جوایز نفیس تقدیر به عمل آمد.

این جشنواره با هدف ایجاد فضای تعاملی بین دانشجویان و کارشناسان دانشگاه‌های سراسر کشور، توانمندسازی دانشجویان از طریق برگزاری کارگاه‌ها و برگزاری نشست‌های تخصصی کارشناسان برای بررسی آیین‌نامه‌های مرتبط با نشریه‌های دانشجویی از جمله اهداف برگزار شده است.

 

دست اندرکاران نشریه سایلوک دانشگاه علوم پزشکی فسا:

صاحب امتیاز: کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا

مدیر مسئول: مائده یوسفی

سردبیران: سروش طاهری فهلیانی، مهرداد غلام پور

ویراستار و صحفه آرا: مجتبی جعفری

هیات تحریریه: سروش طاهری فهلیانی، صبا مرادی کوچی، صادق مرادی کوچی، علی افراسیابی، مهسا فلاحی، الهام خان پور و عرفان پور شهری

  • گروه خبری : اخبار,اخبار ویدیویی,اطلاعیه ها,اخبار تصویری,اخبار سلامت,اداره خدمات پرستاری
  • کد خبر : 11152
خبرنگار سیستم
خبرنگار

خبرنگار سیستم

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: