• 1403/02/25 - 07:48
  • - تعداد بازدید: 168
  • - تعداد بازدیدکننده: 163
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت عنوان کرد:

نقش حیاتی کارکنان نظام سلامت در تأمین و ارتقای سلامت جامعه

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به اهمیت سلامت به‌ عنوان یکی از مؤلفه‌ های اصلی در حکمرانی هر کشور، نقش کارکنان نظام سلامت در تأمین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه را حیاتی عنوان کرد.

به گزارش وبدا، دکتر بهروز رحیمی، با اشاره به اینکه بهبود وضعیت معیشت کارکنان نظام سلامت موجب افزایش انگیزه خدمتی و درنتیجه بهبود همه‌ جانبه شاخص ‌های سلامت جامعه خواهد شد، افزود: حضور کارکنان نظام سلامت در تمامی بحران ‌ها در کشور، نشان از ارزشمند بودن خدمات آنان دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، پیگیری فوق ‌العاده خاص، افزایش مبلغ اضافه‌ کار و پرداخت رفاهی را از جمله اقداماتی دانست که وزارت بهداشت درصدد است به منظور بهبود معیشت کارکنان خود، ارتقا و تداوم بخشد.
وی، از هم ‌افزایی دستگاه‌ های ذی ‌ربط ازجمله سازمان برنامه ‌و بودجه، اداری و استخدامی و مجلس شورای اسلامی در زمینه توجه به کارکنان نظام سلامت خبر داد و افزود: در کنار موارد گفته ‌شده، ساز و کارهای دیگری نیز برای جبران خدمات مدافعان سلامت در سراسر کشور اندیشیده شده است.

روابط عمومی گوش شنوای همکاران نظام سلامت است

در ادامه این نشست، دکتر مجید احمدی، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه روابط عمومی گوش شنوای همکاران نظام سلامت است، خاطرنشان کرد: همدلی و هم مسیری خانواده بزرگ نظام سلامت همواره موجب افتخارآفرینی بوده و مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت بهداشت می‌ کوشد بیش ‌از پیش وظیفه خود در جهاد تبیین سلامت را که از مؤلفه‌ های امیدآفرینی در جامعه است، به منصه ظهور برساند.

  • گروه خبری : اخبار,اخبار ویدیویی,اطلاعیه ها,اخبار تصویری,اخبار سلامت,اداره خدمات پرستاری
  • کد خبر : 11162
کلمات کلیدی
خبرنگار سیستم
خبرنگار

خبرنگار سیستم

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: