• 1403/04/11 - 09:48
  • - تعداد بازدید: 235
  • - تعداد بازدیدکننده: 215
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
پس از 18 سال چشم انتظاری؛

ایلیا هدیه ی خداوند به زوج نابارور خوزستانی با تلاش تیم متخصصین مرکز درمان ناباروری فسا

متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: زوج نابارور اهل استان خوزستان علیرغم چندین بار مراجعه و انجام آی وی اف ناموفق در مراکز مختلف درمان ناباوری در استانهای دیگر، این بار شانس خود را در مرکز درمان ناباروری بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا و زیر نظر متخصصین با تجربه این مرکز امتحان کردند.

به گزارش وب دا فسا؛ دکتر آمنه کشاورزی با بیان اینکه خانم 43 ساله به دلیل ذخیره تخمدان بسیار ضعیف از شانس کمی برای باروری برخوردار بود، افزود: در پاییز سال گذشته، درمان ناباروری با روش آی وی اف آغاز شد و با یک تخمک سالم از این خانم، به لطف خدا یک جنین تشکیل و به مادر منتقل گردید و تحت نظر متخصص، مراقبت های دوران بارداری و پزشکی با موفقیت انجام گرفت.

این فلوشیپ نازایی اضافه کرد: پس از انجام مراقبت های پزشکی لازم، نوزاد پسر به روش سزارین با وزن 3 کیلو و 29 گرم به دنیا آمد و انتظار 18 ساله این خانواده خوزستانی به پایان رسید .

با توجه به اجرای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، هزینه درمان زوج های نابارور در این مرکز با تعرفه دولتی انجام می شود و تنها 10 درصد هزینه درمان را گیرنده خدمت پرداخت می نماید.

  • گروه خبری : اخبار,اخبار ویدیویی,اطلاعیه ها,اخبار تصویری,اخبار سلامت,اداره خدمات پرستاری
  • کد خبر : 11425
خبرنگار سیستم
خبرنگار

خبرنگار سیستم

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: