• 1402/11/25 - 08:35
 • - تعداد بازدید: 727
 • - تعداد بازدیدکننده: 714
 • زمان مطالعه : 6 دقیقه

اطلاعیه ثبت‌ نام پذیرفته ‌شدگان آزمون دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۴۰۲دانشگاه علوم پزشکی فسا

با عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۴۰2، نحوه اقدام، زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام به شرح زیر اعلام می گردد:

توجه 1: مسئولیت صحت کلیه اطلاعات ارسال شده از طریق ثبت نام الکترونیکی به عهده شخص دانشجو می باشد. در صورت ارسال اطلاعات و مدارک و مستندات غیر واقعی، ثبت نام شما کان لم یکن گردیده و دانشگاه علوم پزشکی فسا مسئولیتی در این موارد ندارد.

توجه 2: جهت انجام ثبت نام الکترونیک از روز سه شنبه مورخ 24/۱۱/1402  لغایت جمعه مورخ 27/11/1402 به سایت https://sama.fums.ac.ir مراجعه نمایید.

(جهت ورود به سایت ثبت نام الکترونیکی از کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز عبور استفاده نمایید.)

توجه 3: جهت انجام ثبت نام حضوری روز شنبه مورخ 28/۱۱/1402 و یکشنبه مورخ 29/11/1402 به اداره پذیرش و ثبت نام دانشگاه مراجعه نمایید.

لطفا توجه فرمایید که عدم اقدام در موعد اعلام شده برای ثبت نام به طریقی که در این اطلاعیه مشخص گردیده به منزله انصراف از تحصیل قلمداد می گردد.

ü     تذکر: مسئولیت کلیه اطلاعات مربوط به ثبت نام به عهده دانشجو می باشد، لذا در صورت ثبت نام توسط کافی نت یا سایر افراد، تاکید گردد که اطلاعیه ثبت نام توسط فرد ثبت نام کننده به طور کامل مطالعه شده و با تایید اطلاعات، توسط دانشجو انجام گیرد.

 

 مدارک لازم جهت ثبت نام الکترونیک :

۱ – اسکن تمام صفحات شناسنامه (حجم هر فایل حداکثر۲۰۰ کیلوبایت)

۲  عکس رنگی زمینه سفید ۴×۳ با ابعاد حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل (با حداکثر حجم ۳۲ کیلوبایت) در قالب JPG

 • عکس به تاریخ سال جاری، بدون حاشیه، تمام رخ، کاملاً واضح و بدون اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
  اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و مدارک مشابه) قابل قبول نیست.

۳  اسکن پشت و روی کارت ملی هوشمند (حجم فایل حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت)

 • پذیرفته شدگانی که فاقد کارت ملی هوشمند می باشند، تصویر کارت ملی قدیمی به همراه رسید سفارش کارت ملی هوشمند را بارگذاری نمایند.

۴  مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه شامل یکی از مدارک زیر (ویژه آقایان):

 1. تصویر کارت پایان خدمت هوشمند یا کارت معافیت دائم هوشمند (کفالت، ایثارگران و موارد خاص)
 2. تصویر برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت (پزشکی، کفالت و غیره) در مدت اعتبار آن
 3. ارائه برگ معافیت تحصیلی نظام وظیفه

5 گواهی فراغت از تحصیل :

 1. دانشنامه یا گواهینامه و ریزنمرات پایان تحصیلات مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری عمومی یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل در مقاطع مذکور حداکثر تا تاریخ 30/۱۰/1402 باشد.

6 تصویر فرم گواهی اتمام و یا معافیت و یا ترخیص از طرح نیروی انسانی

7 تصویر فرم سند تعهد محضری مورد تأیید اداره حقوقی دانشگاه

8- تصویر موافقت نامه بدون قید و شرط از بالاترین مقام اداری (مخصوص شاغلین) و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی

9  تصویر فرم میزان بدهی یا فرم تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان (فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ‌نیاز به ارائه مدرک فوق ندارند.)

*پذیرفته شدگانی که با استفاده از «سهمیه رزمندگان و ایثارگران» پذیرفته شده اند می بایست کارت ایثارگری یا گواهی از بنیاد شهید و امور ایثارگران  مبنی بر مجوز استفاده از سهمیه مذکور ارائه نمایند.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری :

1-اصل شناسنامه و سه سری کپی از تمام صفحات آن

2- عکس 3*4 رنگی زمینه سفید تمام رخ (12 قطعه)

3- اصل کارت ملی و سه سری کپی پشت و روی آن

4- کپی از کارت پایان خدمت ، معافیت پزشکی و یا معافیت کفالت زمان صلح و سایر معافیت ها و یا ارائه دفترچه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت جهت آقایان.

5- کپی گواهی پایان طرح نیروی انسانی ویا معافیت از طرح مذکور و یا ترخیص از طرح نیروی انسانی

6- کپی تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان علوم پزشکی

7- اصل سند تعهد محضری مورد تایید اداره حقوقی دانشگاه

 • کلیه دانشجویان می بایست قبل از مراجعه به مدیریت امور آموزشی جهت ثبت نام حضوری، به اداره حقوقی دانشگاه مراجعه و نسبت به تایید اصل سند تعهد محضری خود اقدام نمایند.

(شماره تماس اداره امور حقوقی: 071 53355886)

8- اصل موافقت نامه بدون قید و شرط از بالاترین مقام اداری (مخصوص شاغلین) و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی

9 حکم استخدام رسمی قطعی یا آزمایشی (جهت استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی)

10_ دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای یا هر مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد .

 

توجه: ثبت نام قطعی شما منوط به ارائه کلیه مدارک ثبت نامی و سند تعهد محضری به اداره پذیرش و ثبت نام میباشد.

نکات مهم:

نکته۱: کلیه پذیرفته شدگان می بایست مدارک مشروحه فوق را در تاریخ های ذکر شده از طریق سامانه ثبت نام الکترونیک اسکن، بارگذاری و ارسال نمایند. پس از ارسال درخواست ثبت نام به صورت الکترونیک، مدارک ارسالی توسط کارشناسان ثبت نام کنترل و در صورت تایید، شماره دانشجویی اختصاص می یابد و مراتب تایید ثبت نام دانشجو از طریق سامانه آموزشی سما (هم آوا ) به دانشکده مربوطه اعلام خواهد شد. دقت فرمایید پس از اسکن مدارک لازم بر روی سامانه در قسمت آخر دکمه اتمام فرایند را کلیک نمایید. در غیر اینصورت درخواست ثبت نام شما توسط کارشناسان قابل مشاهده نمی باشد.

پس از ارسال درخواست ثبت نام پیوسته سامانه ثبت نام را کنترل و چنانچه پیامی از طرف کارشناسان ثبت نام دریافت نموده اید آن را مطالعه و در صورت نقص مدارک آن را رفع نمایید.

 نکته2: اصل کلیه مدارک بارگذاری شده می بایست در روزهای تعیین شده در جدول، به اداره پذیرش و ثبت نام دانشگاه تحویل گردد.

 نکته3: کلیه پذیرفته شدگان باید در زمان اعلام شده فوق ثبت نام نمایند. عدم انجام ثبت نام الکترونیک و عدم تحویل مدارک در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف بوده و بلافاصله پس از تاریخ‌‌های اعلام شده اسامی ‌افرادی که ثبت نام نکرده اند به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌گردد. 

نکته4:  جهت انجام امور خود صرفا در زمان های اعلام شده اقدام فرمایید. سامانه ثبت نام در پایان مهلت اعلام شده بسته خواهد شد.

نکته5: هنگام ثبت نام الکترونیک عجله نکنید و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت نام و آماده کردن مدارک نسبت به ثبت نام الکترونیک در تاریخ های اعلام شده اقدام نمایید.

نکته6: مدارک را با استفاده از اسکنر و در اندازه واقعی و با کیفیت مناسب اسکن و هر مدرک را در جای خود بارگذاری نمایید. به هیچ عنوان جهت اسکن مدارک از تلفن همراه استفاده ننمایید و از مدارک عکس گرفته نشود. مدارکی که به ترتیب ذکر شده تهیه نگردیده باشد، حتی در صورت بارگذاری پذیرفته نخواهد گردید و ثبت نام شما ناقص خواهد ماند.

نکته7: کارت دانشجویی در صورت تایید نهایی ثبت نام و انتخاب واحد، صادر و از طریق اداره آموزش در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

نکته8: «دانشجویان مرد» که مشمول نظام وظیفه می باشند می بایست در حین انجام ثبت نام و قبل از شروع به تحصیل نسبت به اخذ «معافیت تحصیلی» اقدام نموده و برگه معافیت تحصیلی را بر روی سامانه ثبت نام بارگذاری نمایند. پذیرفته شدگانی که به هر دلیل موفق به دریافت معافیت تحصیلی نشوند مجاز به تحصیل نمی باشند.

 

* در صورت لزوم می توانید در روزهای ثبت نام از ساعت ۸  لغایت ۱۴ با کارشناسان ثبت نام در ارتباط باشید. (بجز روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی)

شماره تلفن های اداره پذیرش و ثبت نام:  53102477 071 و 53102475 071

سایر اطلاع رسانی های ضروری در وب سایت مدیریت امور آموزشی به نشانی  ea.fums.ac.ir درج خواهد گردید.

 

مدیریت امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی فسا

 • گروه خبری : اخبار,اخبار ویدیویی,اطلاعیه ها,اخبار تصویری,اخبار سلامت,اداره خدمات پرستاری
 • کد خبر : 10619
کلمات کلیدی
خبرنگار سیستم
خبرنگار

خبرنگار سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: