• 1401/10/25 - 11:58
  • - تعداد بازدید: 959
  • - تعداد بازدیدکننده: 905
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اطلاعیه ثبت‌ نام پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 1401

 

 با عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون کارشناسی ناپیوسته؛ زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام به شرح زیر اعلام می گردد :

توجه ۱ : ثبت نام در دانشگاه علوم پزشکی فسا به صورت حضوری و در روزهای 27 و 28 دی ماه 1401 انجام میگردد.

 

مدارک لازم جهت ثبت‌ نام

۱ کپی تمام صفحات شناسنامه

۲ 6 قطعه عکس رنگی زمینه سفید( ۴*۳)

۳ کپی پشت و رو کارت ملی

۴ کپی مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه شامل یکی از موارد زیر:

کارت پایان خدمت ، معافیت پزشکی ، معافیت زمان صلح ، کفالت یا برگ اعزام به خدمت بدون غیبت

تذکر مهم ۱:

مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و درصورت  قبولی در دانشگاه، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و این  دانشگاه مجاز به ثبت نام نمی باشد.

تذکر مهم ۲:

پذیرفته شدگانی که در حال حاضر در حین انجام خدمت نظام وظیفه می باشند می بایست جهت انجام امور ترخیص از خدمت با به همراه داشتن گواهی خدمت از یگان خدمتی ،دو قطعه عکس و برگ اعزام به خدمت به کارشناس نظام وظیفه اداره آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.بدیهی است این دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در زمینه ترخیص یا معافیت تحصیلی مشمولین در حال انجام خدمت نظام وظیفه نخواهد داشت.

۵- کپی فرم تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان یا فرم میزان بدهی. (جهت اخذ فرم تسویه حساب صندوق رفاه یا فرم میزان بدهی می‌توانید به سایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به نشانی http://srd.ir  ،قسمت مشاهده "وضعیت بدهی" و سپس قسمت "نامه های صادره"مراجعه نمایید.چنانچه در قسمت نامه های صادره برای شما نامه ثبت نشده است می بایست در قسمت "ارسال درخواست" ،تقاضای مد نظر خود را ثبت نموده تا برای شما نامه تسویه حساب یا فرم میزان بدهی صادر گردد).

۶- کپی گواهی اتمام یا معافیت از  طرح دوره کاردانی

تبصره : پذیرفته شدگانی که در حال انجام طرح نیروی انسانی می باشند در صورت ارائه موافقت نامه از بالاترین مقام مسئول محل خدمت خود ، مبنی بر عدم همزمانی و تداخل ادامه تحصیل با ادامه خدمت ،نیاز به ترخیص از خدمت ندارند.

 ۷- کپی دانشنامه یا گواهینامه پایان تحصیلات دوره کاردانی یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل در دوره کاردانی حداکثر تا تاریخ ۳۰/۱۱/1401 باشد.

 

 

نکته مهم:

 

عدم مراجعه حضوری در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف بوده و بلافاصله پس از تاریخ‌‌های اعلام شده اسامی ‌افرادی که ثبت نام نکرده اند به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌گردد.

 

پذیرفته شدگان محترم در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص ثبت نام می توانند با شماره های زیر تماس حاصل نمایند( روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت  9 الی 15):

53102471  (071)

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار,اخبار ویدیویی,اطلاعیه ها,اخبار تصویری,اخبار سلامت
  • کد خبر : 7377
کلمات کلیدی
علیرضا فردوس مکان
خبرنگار

علیرضا فردوس مکان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین اخبار

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: