پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: کرونا در 48 ساعت گذشته، جان 3 نفر دیگر را در فسا گرفت و تعداد قربانیان خود را به 337 نفر در این شهرستان رساند.

 

به گزارش وب دا فسا؛ صادق مهدوی نیا  با اشاره به شناسایی 156 بیمار جدید مبتلا به کرونا در 48 ساعت گذشته افزود: سن فوتی های 48 ساعت گذشته در فسا، خانم 64 ساله، آقای 56 ساله و آقای 81 ساله می باشند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا بیان کرد: افزایش موارد سرپایی، مراجعات و افزایش میزان مراجعه به درمانگاه کرونا و افزایش در میزان موارد بستری و بیماران بد حال بستری، زنگ خطری جدی برای مردم و مسوولین برای افزایش نظارت ها و رعایت های بهداشتی است.

مهدوی نیا ادامه داد: رنگ شهرستان قرمز و خیلی پرخطر است و بهتر شدن وضعیت به رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم کاهش حساسیت مردم و مسوولین و افزایش نظارت ها و رعایت ها بستگی دارد.

وی از مردم و مسئولان درخواست کرد از هرگونه مسافرت غیر ضروری، برگزاری تجمعات اداری و فرهنگی مذهبی، میهمانی و دورهمی خانوادگی و پارک نشینی و بازارگردی خودداری کنند.

مهدوی نیا بر رعایت فاصله گذاری فیزیکی توسط همه اقشار جامعه، استفاده مداوم و صحیح از ماسک، شست و شوی دست ها، بازبودن پنجره ها و تهویه مناسب هوا تاکید کرد.