پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

در 72 ساعت گذشته 164بیمار جدید مبتلا به کرونا در شهرستان فسا شناسایی شد. تعداد جانباختگان این بیماری در شهرستان فسا تاکنون 248 نفر می باشد که 74 نفر از همشهریان در سال1400 جان خود را بر اثر کرونا از دست داده اند.

 

به گزارش وب دا فسا؛ تعداد موارد مثبت مبتلا به کرونا در شهرستان فسا تا 29 تیرماه 1400به 15547 نفر رسیده است که از این تعداد، تاکنون 14946بیمار بهبودی قطعی یافتند.

4550 بیمار مبتلا به کرونا در سال 1400 شناسایی شده اند .

با توجه به افزایش موارد سرپایی و مراجعات و افزایش میزان مراجعه به درمانگاه کرونا و افزایش در میزان موارد بستری و بیماران بد حال بستری هشدار جدی می دهیم.

با توجه به شیوع ویروس جهش یافته در کشور و استان فارس و شهرستان فسا، مراقب سالمندان، کودکان و بیماران با مشکلات زمینه ای و مادران باردار باشیم.

رنگ شهرستان فسا از فردا 31 تیرماه 1400 به قرمز و خیلی پرخطر تغییر می یابد و اگر بهتر شدن وضعیت به رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم کاهش حساسیت مردم و مسوولین بستگی دارد . درخواست می گردد از هرگونه مسافرت غیر ضروری، برگزاری تجمعات اداری و فرهنگی مذهبی، میهمانی و دورهمی خانوادگی و پارک نشینی و بازارگردی خودداری نمایید.

افرادی که دارای بیماریهای زمینه ای مثل فشار خون، بیماریهای قلبی، دیابت و بیماری کلیوی و ... می باشند و گروههای پرخطر از جمله زنان باردار، سالمندان و کودکان، در صورت بروز علایم شبیه سرماخوردگی یا حساسیت حتما به پزشک خانواده یا درمانگاه ویژه کرونا واقع در سالن کوثر مراجعه نمایند .

اجازه ندهید که گسترش و پیشرفت بیماری، مانع هرگونه کمک پزشکی و درمانی شود .