پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: با فوت 6 بیمار فسایی در 48 ساعت گذشته علیرغم تلاش شبانه روزی کادر درمانی بخش ویژه کرونای بیمارستان، تعداد درگذشتگان بر اثر کرونا در شهرستان فسا به 89 نفر افزایش یافت .

 

به گزارش وب دا فسا؛ دکترجلال کریمی  افزود: تعداد موارد مثبت مبتلا به کرونا در شهرستان فسا تا 26 آبانماه به 7907 نفر رسیده است که از این تعداد، تاکنون 4545 بیمار بهبودی قطعی یافتند. آماری تلخ که در سایه بی تفاوتی ها رقم خورده است و هم اکنون تعداد 60 بیمار مبتلای بدحال در بخش کووید19 تحت مراقبت های ویژه بستری می باشند.

وی تاکید کرد: بیخیالی و عدم ترس از ابتلا، عدم توجه به پروتکل های بهداشتی و کاهش حساسیت های برخی از مردم، روزهای بسیار سخت تری را در مبارزه با کرونا برای همشهریان و حوزه سلامت رقم خواهد زد.

معاون بهداشت دانشگاه اضافه کرد: مردم هر گونه علایم بیماری، تب و تنگی نفس و ... را جدی بگیرند و به پزشک یا کلینیک ویزیت و تست بیماریهای حاد تنفسی واقع در سالن ورزشی کوثر (بلوار مهمانسرا) مراجعه کنند.

دکتر کریمی گفت: ملتمسانه و عاجزانه از مردم می خواهیم برای حفظ سلامت خود و عزیزانتان در خانه بمانند و از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری نمایند. حال شهرمان خوب نیست .

وی هم اکنون تعداد 3273 بیمار مثبت کرونا در قرنطینه خانگی و یا بستری می باشند و از مبتلایان در قرنطینه خانگی درخواست می کنیم با احترام به سایر همشهریان و پذیرش مسوولیت اجتماعی جهت قطع زنجیره انتقال ویروس تا 14 روز خود را در منزل قرنطینه کامل نمایند و به هیچ عنوان در سطح شهر تردد نکنند .

 

تلفن های پاسخگویی به سوالات کرونایی :

4030

53314200071