پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

 

1-   جهت مشاهده انتخاب واحد و برنامه کلاسی نیمسال اول 99 به سایت http://sama.fums.ac.ir مراجعه نمایید.

نام کاربری: شماره دانشجویی و رمز ورود: کد ملی می باشد. پس از ورود با کلیک در قسمت دسترسی کلیه منوها قابل مشاهده خواهد بود. دانشجویانی که در زمان ثبت نام الکترونیکی فرمی را به صورت ناقص بارگزاری نموده اند، می توانند در فرم پرونده الکترونیک خود وارد شده و فرم را آپلود نمایند.

 

2-با توجه به غیر حضوری بودن کلاس ها به دلیل شرایط کرونا؛ جهت شرکت در کلاس ها و دریافت مطالب درسی، وارد سایت https://fumsnavid.vums.ac.irشده و آدرس ایمیل و رمز خود را به صورت ذیل وارد نمایید.

 

نام کاربری: 

شماره دانشجویی@email.com

 رمز عبور: 

Sp123456

دانشجویان می توانند بعد از ورود به سامانه نوید از راهنمایی سامانه که در گوشه سمت چپ بالا قرار دارد؛ استفاده نمایند.

 

3-دانشجویان جهت اخذ معافیت تحصیلی از نظام وظیفه، می توانند با ارائه برگ قبولی دانشگاه به پلیس +10 نسبت به اخذ معافیت تحصیلی اقدام نموده و برگ معافیت تحصیلی خود را تا قبل از شروع نیمسال بعدی به اداره آموزش دانشگاه ارائه نمایند.

4-دانشجویانی که برگ اعزام به خدمت داشته؛ نسبت به دریافت نامه به نظام وظیفه از طریق دانشگاه اقدام نمایند. ضمناً قبل از مراجعه با شماره تماس (53316310) تماس حاصل نمایید.

 

5-دانشجویان گرامی تا پایان ترم جاری فرصت دارید نسبت به تکمیل " فرم معاینات دانشجویان" (در بخش پیوست قابل دریافت می باشد) با مراجعه به مراکز بهداشتی محل سکونت خود اقدام نموده و به ایمیل : ارسال نمایید .

پیوست ها:

فرم مراقبت جوانان دانشجو.pdf حجم فایل:262.85 کیلوبایت