پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: وضعيت كرونا در شهرستان از نظر شدت گسترش در بين مردم و تبعات آن به شكل فاجعه آميزي در حال افزايش مي باشد و با عدم حساسيت مردم و عدم رعايت دستورات بهداشتي، پيش بيني مي شود به زودي مشكلات جدي تری شهرستان را تهديد نمايد .

 

به گزارش وب دا فسا؛ دکتر جلال کریمی افزود: اگر جلوي تجمعات و مراسمات مختلف شادی و عزا در شهر فسا و دو بخش شيبكوه و ششده و قره بلاغ گرفته نشود فاجعه بار خواهد بود و آسيب هاي جدي به پيكر سلامت مردم خواهد زد و به هر طريقي كه امكان دارد بايستي از اين مراسم ها ممانعت شود و تمام صاحبان اين مراسم ها سهم بزرگي در فاجعه آفريني در شهرستان فسا دارند .

وی با بیان اینکه روز گذشته، بالاترين عدد مبتلا به بيماري در طي يك روز از زمان شروع اپيدمي در شهرستان ثبت شد، تاکید کرد: در زماني كه شهرستان فسا در بدترين شرايط اپيدمي بيماري هست، برگزاري مراسم ها تحت هر عنواني، جز خودخواهي و آسيب زدن به سلامت مردم نيست .

معاون بهداشت دانشگاه با اشاره به انتظارات از ادارات و نهادهاي شهرستان گفت: نظارت ها می بایست توسط خود ادارات پيگيري شوند تا نتيجه مطلوب تري حاصل شود .