پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا در نشست با مدیران و کارکنان روابط عمومی های مجموعه دانشگاه گفت: روزهای بسیار سخت و پرمشقتی را در حال گذران هستیم و با ایثارها و از خودگذشتگی و از تمام وجود مایه گذاشتن دوستان تا امروز به فضل خدا، کارنامه قابل قبولی برای شهرستان رقم خورده است.

 

به گزارش وب دا فسا؛ دکتر علی اصغر خالقی با تسلیت ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات از مجموعه روابط عمومی دانشگاه و واحدهای تابعه قدردانی کرد .

رییس دانشگاه با اشاره به آمار مبتلایان در شهرستان فسا افزود: تعداد مبتلایان 264 نفر و تعداد بهبود یافتگان 155 نفر می باشند و به لطف خدا و همدلی و همراهی مردم و مسوولین، شهرستان فسا در بحث کرونا عملکرد و نمره قابل قبولی دارد و بلاشک قسمت زیادی از این موفقیت مرهون اطلاع رسانی و تلاش های بی وقفه همکاران روابط عمومی در آگاهی بخشی به مردم می باشد .

وی تاکید کرد: بی تفاوتی و احساس راحتی با ویروس، بدترین شرایط برای شیوع بیشتر و افزایش مبتلایان خواهد بود و یادمان باشد که هنوز کرونا تمام نشده است و حتی در برخی از مناطق از جمله استانهای خوزستان، هرمزگان و فارس این ویروس خیلی چموش تر و با گرمی هوا متوحش تر شده است و وضعیت در حال بدتر شدن می باشد.

رییس دانشگاه با بیان اینکه صداقت روابط عمومی ها باعث اعتماد و همراهی مردم با حوزه سلامت شده که این یک سرمایه اجتماعی است که باید حفظ شود، از کارکنان روابط عمومی خواست: با هوشیاری نگذارید مردم نسبت با این ویروس بی تفاوت باشند و رسالت روابط عمومی ها است که واقعیت ها را به مردم منعکس کنند و از مردم بخواهید که حتما فاصله فیزیکی و بهداشت فردی را رعایت نمایند .

دکتر خالقی بر استفاده از ظرفیتهای کارکنان مجموعه برای آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در فضای حقیقی و مجازی تاکید کرد .

دکتر حسن جمشیدی معاون توسعه دانشگاه ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه روابط عمومی بر نقش اطلاع رسانی و آموزش به مردم همراه با توصیه ها و هشدارهای بهداشتی تاکید کرد .

در این نشست مدیر روابط عمومی دانشگاه به بیان جایگاه روابط عمومی ها و نقش اصلی در اطلاع رسانی و ارتقای سواد سلامت مردم و جامعه و نفوذ در افکار عمومی پرداخت .

صادق مهدوی نیا پاسخگویی به مردم و نقش پل ارتباطی با ترکیبی از هنر علم و فن همراه با مثبت نگری را از وظایف اصلی روابط عمومی ها دانست .

وی گفت: روابط عمومی ها نقش آموزشی و پیشگیری از بیماری ها را وظیفه ذاتی و انسانی خود می دانند .