پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

در آیین تقدیر از کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی استان فارس، از فهیمه افضلی پور کارمند دانشگاه علوم پزشکی فسا بعنوان یکی از کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی استان تقدیر گردید.

 

به گزارش وب دا فسا؛ استاندار فارس در این آیین با بیان اینکه همه کارمندان دولت مسئولیت پذیر و نمونه هستند این آیین را مراسمی نمادین برای تقدیر از نمایندگان این قشر عزیز دانست و از همه کارکنان دستگاه های اجرایی که با تلاش و کوشش خدمات متعددی به مردم استان ارائه می کنند تشکر کرد.

عنایت الله رحیمی گفت: هر توفیقی که تا کنون حاصل شده است حاصل تلاش ها و زحمات همین کارمندان و کارکنان در دستگاه های اجرایی مختلف بوده و مدیران از این زحمات در موفقیت های سازمانی بهره می گیرند.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه به اعتقاد من کارمندی نمونه است که بر وظایف محوله و قوانین و مقرارات اشراف کامل داشته باشد، خاطرنشان کرد: این کارمندان زمینه انتخاذ تصمیمات مناسب تر را نیز برای مدیران مجموعه خود فراهم می کنند.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید به رغم تنگناها و مشکلات موجود اقدامات و خدمات ارزنده ایی ارائه داده است، از دستگاه های اجرایی خواست بر توان خود در حوزه اطلاع رسانی بیفزایند و مردم را از آنچه دولت در راستای تامین رفاه و خدمت رسانی به آنها انجام داده است مطلع کنند.

رحیمی همچنین با اشاره به اینکه سال جاری سال برگزاری انتخابات است، اظهار کرد: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران این امکان را برای مردم فراهم کرده تا با شرکت در انتخابات بر سرنوشت خود حاکم باشند و در بازه آن تصمیم بگیرند از این رو تلاش عده ای برای نا امید کردن مردم از صندوق های رای قدرت اراده و اثرگذاری مردم را نشانه قرار داده است و همه ما از جمله کارکنان دولت باید جهت تقویت مشارکت انتخاباتی گام برداریم.