پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۹۷ با حضور معاون اول رییس جمهور و وزرای بهداشت و علوم، از دکتر علی اصغر کریمی دانشجوی مقطع دستیاری دانشگاه علوم پزشکی فسا  تقدیر شد. 
به گزارش وب دا؛ ۱۵ دانشجو از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به عنوان دانشجوی نمونه در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه تقدیر شدند که از این تعداد دو دانشجو شایسته تقدیر شناخته شدند.
دکتر علی اصغر کریمی از دانشگاه علوم پزشکی فسا در رشته بیماری‌های داخلی در مقطع دستیاری بعنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب و تقدیر شد.
طبق اعلام وزارت بهداشت، دانشجویان نمونه دانشگاه های علوم پزشکی به شرح ذیل است:
 رضا حیدری سور شجانی از دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد در رشته پرستاری و سمیرا رومینا از دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رشته مامایی در مقطع کارشناسی به عنوان دانشجوی نمونه سال ۹۷ وزارت بهداشت شناخته شدند.
همچنین، مهرنوش شیردلی از دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی و خلیل کلوانی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته به عنوان دانشجوی نمونه سال ۹۷ از وزارت بهداشت شناخته شدند.
بابک خدادادی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان در رشته پزشکی، فرزانه رحمانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته پزشکی و وحید منصوری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته پزشکی در مقطع دکترای حرفه‌ای به عنوان دانشجوی نمونه سال ۹۷ وزارت بهداشت شناخته شدند.
 فریبرز امیدی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته بهداشت حرفه‌ای، لاله پیاهو از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته علوم تغذیه، هادی اسلامی از دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشته بهداشت محیط، حجت شیخ بردسیری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته سلامت در بلایا و فوریت‌ها و محسن انصاری پیله رود از دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشته بهداشت محیط در مقطع دکترای تخصصی، به عنوان دانشجوی نمونه سال 97 از سوی وزارت بهداشت مشخص شدند.
دکترعلی اصغر کریمی از دانشگاه علوم پزشکی فسا در رشته بیماری‌های داخلی در مقطع دستیاری به عنوان دانشجوی نمونه در سال ۹۷ وزارت بهداشت شناخته شد.
در پایان محمد مهدی پرویزی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته طب سنتی ایرانی و غزاله اسلامیان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته علوم تغذیه به عنوان دانشجویان نمونه شایسته تقدیر در بیست و هفتیمن جشنواره دانشجوی نمونه از وزارت بهداشت شناخته شدند.