پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور هیات رییسه، اساتید، مدیران و کارشناسان معاونت آموزشی با تقدیر از دکترسمیه معتضدیان و معرفی دکترعبدالحکیم الکامل  برگزار گردید.

 

به گزارش وب دا؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا  در این مراسم با عرض تسلیت مناسبت های آخر ماه صفر گفت: در یکسال گذشته با توجه به شرایط موجود کشور، دستاوردهای بسیار بزرگی در حوزه آموزش دانشگاه از جمله افزایش فضاهای آموزشی، اخذ رشته های تخصص و کارشناسی ارشد و فراهم شدن بستر مناسب آموزشی برای اعضای هیات علمی داشتیم و سعی کردیم در آموزش برای همه موضوعات پاسخگو باشیم.

دکترعلی اصغر خالقی با اشاره به ساماندهی دانشکده پزشکی در طی یکسال اخیر گفت: اقدامات خوب و ارزشمندی توسط معاون آموزشی و همکاران ایشان انجام گرفت که موجب مطرح شدن دانشگاه علوم پزشکی فسا در سطح وزارت بهداشت گردید.

وی با اشاره به بخشی از دستاوردهای دانشگاه افزود: 40 درصد از کل مقالات چاپ شده از دانشگاه در پایگاه های استنادی معتبر دنیا مربوط به سال قبل و دو سال گذشته است که اکثر مقالات جزء 10 درصد برتر می باشند.

دکترخالقی با تشکر از زحمات خانم دکترمعتضدیان در دوران مسوولیت دانشکده پزشکی اظهار کرد: دکترمعتضدیان منشاء خیر و برکات زیادی برای دانشگاه بودند و بزرگواری، دانش، تواضع و فروتنی او برای همه محسوس بود.

ریاست دانشگاه با اشاره به انتخاب دکترالکامل بعنوان رییس دانشکده پزشکی گفت: از قشر نخبگی جامعه انتظار می رود که در شرایط بسیار سخت بتوانند مدیریت کنند که انشاء الله دکترالکامل نیز با همکاری اساتید و همکاران منشاء خیر و برکات خوبی خواهند شد.

در ادامه دکتریوسف غلامپور معاون آموزشی دانشگاه به نحوه انتخاب ریاست دانشکده پزشکی اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک سایر عزیزان در پیشبرد اهداف دانشگاه قدم برداریم.

در ادامهدکترسمیه معتضدیان ضمن تشکر و قدردانی از هیات رییسه، مدیران و کارکنان معاونت آموزشی و دانشگاه، گزارشی از اقدامات و دستاوردها ارایه نمود.

در این جلسه دکترعبدالحکیم الکامل رییس دانشکده پزشکی دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های انجام شده، گفت: در زمینه توسعه دانشکده پزشکی قدم های بزرگی برداشته شده است و با همدلی و همکاری اساتید و هیات رییسه و پزشکان روند کار خوب قبلی را در جهت اعتلای دانشکده پزشکی ادامه خواهیم داد.

در پایان با اهداء لوح از زحمات دکترسمیه معتضدیان در طول تصدی مسوولیت دانشکده پزشکی قدردانی شد و حکم دکترعبدالحکیم الکامل بعنوان ریاست دانشکده پزشکی قرائت و توسط ریاست دانشگاه به وی تقدیم گردید.

دکترسمیه معتضدیان در دوره فلوشیپ پذیرفته شده اند.