پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا؛ دومین جلسه موسسه خیریه بیمارستانی با حضور هیات مدیره موسسه در سالن روزبهان دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای مجتبی ذوالقدر مدیر امور اجتماعی دانشگاه در خصوص اهداف و وظایف سازمانی موسسه خیریه بیمارستانی و لزوم انسجام در رسیدگی به امور بیماران بی بضاعت مراجعه کننده به بیمارستانهای حضرت ولیعصر(عج) و دکترشریعتی توضیحاتی ارایه نمود.

ذوالقدر با اشاره به اهداف ایجاد موسسه خیریه بیمارستانی، گفت: همکاری با واحد مددکاری بیمارستان در کمک به شناسایی نیازهای بیماران و اولویت های بهسازی و خدمات بیمارستانی بر اساس توان موسسه و پیگیری به منظور بهره برداری از حداکثر ظرفیت های بخش دولتی و غیردولتی و ساماندهی مشارکت های مردمی برای حمایت از بیماران نیازمند از جمله اهداف راه اندازی این موسسه می باشد.

در ادامه کارشناسان حوزه اجتماعی دانشگاه و اعضای موسسه خیریه بیمارستانی به بیان دیدگاهها و نظرات خود پیرامون اساسنامه موسسه و راه های جذب مشارکت و همراهی خیرین در راستای کاهش آلام بیماران نیازمند پرداختند.

در ادامه جلسه، انتخابات هیات رییسه موسسه برگزار و آقایان :

- آقای حاج مصطفی برزویی بعنوان رییس هیات مدیره

- آقای حاج غلامحسین کوهی بعنوان نایب رییس

-  سرکار خانم مریم متین بعنوان خزانه دار

و آقای حاج ایرج روشندل بعنوان مدیرعامل انتخاب گردیدند.

 

در این جلسه که مدیران بیمارستانهای مذکور و مدیر مددکاری اجتماعی دانشگاه حضور داشتند بر تامین فضای فیزیکی مورد نیاز برای استقرار دفتر موسسه و حمایت های همه جانبه تاکید شد.