پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا؛ نشست هم اندیشی تقویت همکاری های مراکز رشد دانشگاههای علوم پزشکی فسا و جهرم در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید.

در این نشست که مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی جهرم و معاونین تحقیقات و فناوری و توسعه و اعضای مرکز رشد دانشگاه علوم علوم پزشکی فسا حضور داشتند، دکترعلی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن تاکید بر گسترش زمینه های همکاری مراکز رشد دانشگاههای علوم پزشکی جهرم و فسا، به بیان راهکارهای همکاری مشترک جهت پیشبرد مقاصد و گسترش خدمات رسانی به مردم پرداختند.

مهندس نادری زاده مدیر مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن برشمردن راهکارهای کلیدی جهت پیشرفت مراکز رشد دو دانشگاه بر آمادگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم جهت همکاری روزافزون و هرچه سریعتر بین مراکز رشد تاکیذ نمود.

در ادامه دکتر مجتبی فرجام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در خصوص بکارگیری تجربیات مراکز رشد از نظر مالی و جذب حمایت های مالی، مناسبترین زمان جهت به بارنشینی مرکز و تبعیت از مقررات بخش خصوصی مطالبی بیان کردند.

دکتر علی قنبری اسد مدیر مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی فسا وقائم مقام ریاست در امور کارآفرینی و اشتغال با بیان پیشرفت های بسیار خوب و عملکرد اخیر مرکز رشد دانشگاه، قابلیت های کنونی و چشم اندازهایی که مرکز می تواند در آینده ای نزدیک به آن ها دست یابد را برشمردند.

گفتنی است مرکز رشد واحدهای فن آوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی فسا یکی از مراکز رشد وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که با هدف گسترش واحدهای فناوری، توسعه بیشتر کارآفرینی و تجاری­سازی به ویژه در خصوص تولید محصولات در حیطه علوم پزشکی، در سال 1395 تأسیس و تحت حمایت فنی ، علمی و اقتصادی دانشگاه علوم پزشکی فسا در زمینه پوشش و استقرار شرکت های فعال ( در زمینه های پزشکی ، بهداشت و درمان ، دارویی و ... ) خدمت می نماید.