پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا؛ مهندس امیر ساکی مدیر کل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت با حضور در دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن شرکت در نشست هیات رییسه دانشگاه، از پروژه های عمرانی دانشگاه بازدید نمودند.
مدیر کل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت، هیات رییسه و مدیران دانشگاه علوم پزشکی فسا از مراحل عمرانی پروژه های بیمارستان حضرت امام حسین(ع)، کلینیک ویژه، اورژانس جدید بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، ساختمان های معاونت بهداشت و سلامتکده طب سنتی، مجموعه ورزشی دانشگاه بازدید کردند و در این بازدیدها مهندس ساکی راهکارهای اجرایی جهت تکمیل و بهره برداری از پروژه ها را مطرح نمود.
دکتر علی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا در نشست با مدیر کل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت با اشاره به خدمات رسانی دانشگاه به بیماران شهرستان و شرق استان فارس، به  بیان کمبودها و مشکلات موجود پرداخت.
دکتر خالقی به برخی مشکلات در حوزه های دانشجویی و خوابگاه ها، آموزشی و دانشکده پرستاری اشاره کرد.
ریاست دانشگاه به پروژه های عمرانی دانشگاه و ضرورت تکمیل و بهره برداری از آنها اشاره کرد و گفت: جهت تکمیل و بهره برداری این پروژه ها با کمبود اعتبار مواجه هستیم.
مهندس امیر ساکی مدیر کل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت با اشاره به زیرساختهای مناسب دانشگاه علوم پزشکی فسا در حوزه های بهداشت، درمان و آموزش از مجموعه مدیریتی دانشگاه قدردانی نمود.
مهندس ساکی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه و بررسی وضعیت آنها، در خصوص تکمیل پروژه های حوزه های بهداشت و درمان که در سال جاری به اتمام می رسند قول مساعدت و همکاری داد.
همچنین مهندس امیر ساکی از پردیس آموزشی دانشگاه، مرکز آموزش مراقبتهای بارداری بخش زایمان و مراقبت های پس از زایمان و بخش اتفاقات بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)  بازدید کردند.
گفتنی است در این بازدیدها مهندس سلیمی معاون نظارت و ارزشیابی  دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت حضور داشتند.