پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا؛ آقای فرزاد خسروی سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: تیم والیبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا در اولین بازی خود در اولین روز از این مسابقات در برابر تیم والیبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید.

خسروی افزود: مسابقات والیبال دانشجویان پسر وزارت بهداشت (ورودی المپیاد ۹۷) از روز دوشنبه ۱۵ مرداد ماه به مدت پنج روز در شاهرود برگزار می شود و ۳۰ تیم حاضر در مسابقات، برای راهیابی به مرحله پایانی سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در هشت گروه با یکدیگر رقابت خواهند کرد، سپسطی برگزاری مسابقات مقدماتی و حذفی، ۴ تیم به مرحله نهایی المپیاد قهرمانی در رشته والیبال صعود می کنند.

وی ادامه داد: مسابقات والیبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در دو سالن دانشگاه و راه‌آهن برگزار می شود و روزانه ۱۴ بازی در مجموع در این دو سالن انجام خواهد شد.

گفتنی است تیم والیبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا در روز دوم مسابقات به مصاف تیم والیبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل خواهد رفت.