پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا؛ دکتر علی اصغر خالقی ریاست دانشگاه به همراه معاونین توسعه، فرهنگی و دانشجویی و ریاست بیمارستان شریعتی و جمعی از مدیران مجموعه دانشگاه با حضور در منزل شهید مدافع حرم ضمن تجدید میثاق با شهدا، با خانواده معظم شهید محمدمهدی فریدونی دیدار کردند .

در این دیدار دکتر علی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن استماع سخنان و خاطرات خانواده معظم شهید، ضمن عرض تبریک و تسلیت بمناسبت شهادت این شهید بزرگوار، از رشادتهای مدافعین حرم تقدیر کرد و گفت: امنیت امروز کشور مدیون شهداء و خانواده معظم آنها هستیم .

دکتر خالقی افزود : لازمه پرورش چنین شهیدان بزرگواری ، وجود پدران و مادران فرهیخته است و من بخاطر پرورش چنین فرزندی که تنها فرزند پسر خانواده است به شما تبریک عرض می کنم و از خداوند منان برای شما خواستار صبر و اجر الهی هستم

ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا بيان داشت: این شهداء چراغ راه ما و مردم هستند و پس از شهادت آنها ابعاد شخصیتی و اعتقادی و ویژگیهای برجسته اخلاقیشان زبانزد جوانان و مردم می شود .بنابراین حیات ایشان حتی پس از شهادتشان مستدام است.

در ادامه این دیدار پدر شهید فریدونی گفت: شهادت این عزیزان موجب جاری شدن خون تازه در رگ های جامعه می شود و مردم با توجه به مشکلاتی که دارند، قدردان هستند.

پدر شهید فریدونی به مسوولین توصیه کرد: مسوولین در رسیدگی به کارهای مظلومین و اقشار ضعیف، تا حد امکان مشکلات آنها را حل کنند و با روی گشاده و مهربانی برخورد داشته باشند.

گفتنی است شهیدمحمد مهدی فریدونی متولد سال 1366 شهرستان فسا بود که داوطلبانه و پس از پیگیری های فراوان جهت دفاع از حریم عقیله بنی هاشم به سوریه اعزام شد.

این شهید روز 13 خردادماه مصادف با شب 19 ماه مبارک رمضان با زبان روزه در اثر اصابت خمپاره در منطقه بوکمال سوریه به شهادت رسید