پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا؛قاضی روستا زاده دادستان شهرستان فسا در نشست هیات رییسه و مدیران دانشگاه حضور یافت و به بررسی مسایل مهم بهداشتی و درمانی شهرستان پرداختند .

در این نشست دکترعلی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا از رسیدگی سریع و قابل تقدیر پرونده های مربوط به تخلفات بهداشتی، غذایی، درمانی و دارویی و تعامل با دانشگاه قدردانی نمود.

در ادامه قاضی روستا زاده دادستان شهرستان فسا گفت: امنیت پزشکان و پرونده های حوزه سلامت بصورت ویژه مورد تاکید دادستانی شهرستان بوده است و عدم حضور پزشک در دادسراها مورد اهمیت می باشد.

روستازاده با بیان اینکه پزشکان در سطح شهرستان نباید دغدغه امنیتی داشته باشند، بر نقش اساسی دوربین های مدار بسته در ارتقاء سطح امنیت شهرستان خصوصا مراکز درمانی اشاره کرد.

در پایان نشست دادستان شهرستان فسا بر برخورد با تخلفات مراکز عرضه کالای پزشکی، برگزاری کلاس های آموزشی جهت کادرهای درمانی و حراست، اطلاع رسانی و پیشگیری از وقوع جرم و نظارت بر واحدهای تولید و عرضه مواد غذایی خصوصا در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

گفتنی است که معاونین و اعضای هیات رییسه دانشگاه ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل حوزه های کاری خود خواستار حمایت و همکاری بیشتر بین دو مجموعه شدند.