پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا؛ طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، ریاست دانشگاه علوم پزشکی و تیم همراه، امام جمعه و بخشدار و مسوولین بخش شیبکوه و میانشهر، ساختمان خیر ساز مرحوم عزیز کرامتی شامل : پانسیون پزشک، آزمایشگاه و دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی میانشهر که به همت مادر و برادران نیک اندیش مرحوم کرامتی احداث شده بود، به بهره برداری رسید.

سلیمان کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا بیان داشت: از فرهنگ مشارکت مردم میانشهر و خیّرین محترم این دیار بویژه خیّرین در امر سلامت و همکاری با دولت در اجرای برنامه ها و پروژه های آن در مسیر تقویت و توسعه زیر ساخت های سلامت تقدیر و تشکر به عمل می آید.

کرمی افزود: این گونه  مشارکت ها  ضامن پیشرفت و توسعه در هر منطقه است که ما در  میانشهر، شاهد نمونه های بارز و ارزشمند هستیم.

فرماندار ویژه شهرستان اظهار داشت : از برادران نیکوکار و مادر بزرگوار مرحوم حاج عزیز کرامتی به خاطر انجام این کار بزرگ و خیر که باقیات صالحات را برای آن مرحوم و سایر بازماندگان به همراه دارد نهایت تقدیر به عمل می آید و امیدواریم که این حرکت خدا پسندانه زمینه ساز ترویج این فرهنگ حسنه و ارزشمند شود.

دکترعلی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن تبریک اعیاد ماه های رجب و شعبان، با اشاره به اقدامات و تلاش های صورت گرفته از سوی خیرین حوزه سلامت شهرستان فسا، بیان داشت: خیرین نقش موثر و تاثیرگذاری در توسعه حوزه بهداشت و درمان دارند و این روند می بایست در شهرستان فسا بیشتر تدوام داشته باشد.

دکتر خالقی با تاکید بر اینکه امور خیر و فرهنگ پیوند اعضاء در شهرستان رونق گرفته است، افزود: سیر و خطی که خیرین بزرگوار به سمت بهداشت و درمان پیدا کرده اند، یک باقیات و صالحات کم نظیر نزد خداوند محسوب خواهد شد و خانواده مرحوم کرامتی چه خوش، نام فرزندشان را زنده نگه داشته اند.

در این مراسم از خیرین حوزه سلامت؛ مادر بزرگوار و برادران ارجمند مرحوم کرامتی قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است ساختمان خیریه مرحوم حاج عزیز کرامتی شامل: پانسیون پزشک، آزمایشگاه و دندانپزشکی با زیربنایی در حدود 240 متر مربع در مدت دو سال و با صرف اعتبار بیش از 200 میلیون تومان در محل مرکز جامع سلامت شبانه روزی میانشهر احداث و برای استفاده عموم و شهروندان شهر میانشهر به دانشگاه علوم پزشکی فسا اهدا گردید.