پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا ؛ یوسف علیپوریان مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی فسا گفت:به همت مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فسا و با هماهنگی اداره آموزش و پرورش، بیش از 2000 نفر از دانش آموزان فسایی با خطرات و آسیب های احتمالی چهارشنبه آخر سال آشنا شدند.

علیپوریان افزود: تکنسین های اورژانس115 طی سه روز با حضور در مدارس روزبهان، تدبیر، اندیشه، امام علی، غفاری، ذوالقدر، جوادالائمه، باهنر و رجایی با سخنرانی در صبحگاه مدارس و توزیع پمفلت و بروشور به آموزش دانش آموزان در خصوص مخاطرات چهارشنبه آخر سال پرداختند و همچنین از دانش آموزان جهت همکاری به عنوان همیار 115دعوت به عمل آمد که مورد استقبال قرار گرفت و مقرر شد مراحل اجرایی آن توسط مرکز اورژانس 115 فسا پیگیریشود.

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی فسا با اشاره به هماهنگی های درون بخشی این مرکز در خصوص مراسم چهارشنبه آخر سال، اظهار داشت: اورژانس115 با چهار دستگاه آمبولانس و تجهیزات کامل، جهت پوشش امدادی احتمالی ایام پایانی سال آمادگی دارد .

گفتنی است آقایان یدالهی،آبادی،بازیار،رادپور،اکبرپور وسرکار خانم اسماعیلی فر تکنسین های اورژانس115 فسا می باشند که در از 13 لغایت 16 اسفندماه سال جاری با حضور در مدارس به آموزش دانش آموزان پرداختند.