پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا ؛ دکترعلی اصغر خالقی ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا با سلیمان کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دیدار نمود.
 کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا ضمن تبریک انتصاب دکتر خالقی بعنوان ریاست دانشگاه گفت: ارتقاء سطح رضایت مندی مردم از خدمات درمانی در سطح بیمارستان های شهرستان از انتظارات و خواسته های به حق عموم مردم از متولیان امر سلامت و مدیریت جدید دانشگاه علوم پزشکی است.
کرمی بر استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود نیروی انسانی متخصص و متعهد و همراه با برنامه ها و سیاست های دولت در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در راستای ارتقاء سطح خدمات تاکید نمود.
فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: ️راه اندازی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی امام حسین(ع) تا پایان سال ۹۷ در ارایه خدمات تخصصی و درمانی و پوشش سایر خدمات به بیماران ، نقطه عطف مهمی در ادامه برنامه‌ها و سیاست های دولت در اجرای طرح تحول سلامت است .
دکترعلی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن ارایه گزارشی از وضعیت حوزه سلامت شهرستان، گفت: این میزان از سطح اشغال تخت های بیمارستان در شهرستان فسا نشان از جایگاه قابل قبول خدمات در حوزه درمان و وجود زیرساخت های لازم و پزشکان و متخصصین توانمند می باشد.
در این دیدار مسایل مهم بهداشتی و درمانی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.