پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا ؛ دکترعلی حسین پور ریاست بیمارستان دکترعلی شریعتی فسا بیان داشت : تنها بخش دیالیز شهرستان فسا با 10 تخت فعال در این بیمارستان در حال ارایه خدمات به بیماران دیالیزی می باشد که از ابتدای سال 95 تاکنون 3131 بار دیالیز انجام گرفته است.

دکترحسین پور با بیان اینکه عمر مفید دستگاههای دیالیز 20 هزار ساعت کار است ، افزود : هر چند که تاکنون هیچ گونه خللی در درمان بیماران دیالیزی شهرستان رخ نداده است اما کمبود تخت  و فضای فیزیکی مشکلاتی است که این بخش با آن روبرو می باشد که خوشبختانه با همت خیرین محترم برای احداث مرکز دیالیز شهرستان فسا مشکلات بیماران نیازمند دیالیزی مرتفع خواهد شد .

لازم بذکر است مرکز دیالیز شهرستان فسا بعنوان بزرگترین مرکز دیالیز شرق فارس در فضایی به متراژ 1400 مترمربع در دوطبقه و با هزینه پانزده میلیارد ریال توسط دو نفر از خیرین سلامت شهرستان در بیمارستان دکترشریعتی با پیشرفت فیزیکی 45 درصد در حال ساخت می باشد و مطمئنا با همت همه مسوولان شهرستان این قدم خیر هر چه زودتر به ثمر خواهد نشست.

مجمع خیرین سلامت شهرستان نیز قبلا از خیرین محترم درخواست کرد تا کمکهای نقدی خود را جهت رفع نیازهای بخش دیالیز  به شماره حساب 236180014492922 نزد بانک اقتصاد نوین بنام مجمع خیرین سلامت شهرستان فسا واریزنمایند.