پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا ؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا ضمن حضور در بیمارستان حضرت ولی عصر (عج )بمناسبت روز پزشک ، طی جلسه ای که با مدیریت بیمارستان  برگزار گردید ، از دکتر سام زراعتیان نژاد دوانی جراح نمونه کشوری و فوق تخصص جراحی قلب بیمارستان حضرت ولی عصر فسا  با اهدا لوح ، تقدیر شد.
در این نشست سلیمان کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا ضمن تجلیل از زحمات پزشکان ، بیان داشت : یکی از سیاست های اصلی دولت یازدهم بحث بهداشت و درمان است و طرح تحول نظام سلامت کاملاً در جهت کاهش مشکلات مردم بوده است.
کرمی افزود: وقتی کشور رو به پیشرفت و توسعه گام بر می دارد، باید بهداشت و درمان هم که بسیار مهم و ضروری است و با زندگی مردم در ارتباط است، پیشرفت کند. 
وی یکی از خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم را در بخش بهداشت و درمان دانست و اظهار امیدواری کرد تا پایان دولت درمانگاه تخصصی به بهره برداری برسد.
در ادامه دکترمحمد شکوهیان ریاست بیمارستان فوق تخصصی و آموزشی حضرت ولی عصر فسا  با بیان این که در حال حاضر این بیمارستان با 80 پزشک متخصص و فوق تخصص در حال خدمت رسانی به بیماران شهرستان فسا و شرق فارس است ، اظهار داشت: تا سه ماه آینده بزرگترین زایشگاه جنوب کشور با 1700 متر مربع با داشتن 13 اتاق زایمان ،16 تخت بستری بعد از زایمان ،اتاق زایمان بی درد، اتاق تحویل نوزادان وشیردهی به بهره برداری کامل می رسد.
گفتنی است  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا از بخشهای مختلف بیمارستان بازدید نمودند.