پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا ؛ یوسف علیپوریان مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی فسا گفت شنبه 16/5/95 در ساعت 12:30 پس از تماس تلفنی  با مرکز  اورژانس  مبنی بر برق گرفتگی  کودک یک ساله در روستای فدشکویه ،  کد (806) زاهدشهر به محل اعزام گردید .

علیپوریان افزود : با توجه به اینکه  والدین کودک دچار استرس و اضطراب  شده  بودند  با وسیله شخصی به سمت  زاهدشهر  حرکت  می دهند  که در بین راه مصدوم را به کارشناسان  اورژانس تحویل  می دهند . تکنسینهای اورژانس پس از ارزیابی بیمار متوجه می شوند  که مصدوم فاقد علائم حیاتی  می باشد و بلا فاصله   اقدامات  احیاء  انجام  می گردد.

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی فسا پس از ظهور  علائم حیاتی  در ادامه  با اکسیژن درمانی و مانیتورینگ کامل  مصدوم را به درمانگاه زاهدشهر  انتقال می دهند و با  همکاری  بسیار خوب  پزشک  وپرسنل  درمانگاه  زاهدشهر  وضعیت بیمار پایدار می  گردد و پس از آن  به  بیمارستان حضرت  ولی عصر(عج) فسا انتقال داده  می  شود.

گفتنی است این مهم با  تلاشهای  آقایان  وحید عباسی  و جابر  اکبری  تکنسینهای پایگاه اورژانس زاهدشهر  و آقای مرتضی قلندری ( کارشناس فوریتها ومسول درمانگاه زاهدشهر ) ،آقای دکتر ملک جمشیدی - سرکار خانم قائد ودیگر پرسنل درمانگاه  زاهدشهر اتفاق افتاد.