پایگاه خبری وبدا - دانشگاه علوم پزشکی فسا

tech 2

آرشیو اخبار

به گزارش وب دا ؛ طی مراسمی که  بمناسبت گرامیداشت مقام شامخ استاد با حضور هیات رییسه  و اساتید دانشگاه برگزارگردید ، از استادان و گروههای برتر دانشگاه قدردانی شد.

در این مراسم دکترعلیرضا عسکری رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن قدردانی از مساعی خالصانه استادان دانشگاه در پیشبرد اهداف آموزشی ، آموزش را کلید همه تحولات دانسته و نقش اساتید را در به ثمر نشستن اهداف مشخص شده در سند تحول و نوآوری در آموزش پزشکی اساسی و بنیادی دانستند.

دکترعسکری  با اشاره به  جایگاه اخلاق حرفه ای و مهارتهای ارتباطی به عنوان یک مبحث مشخص و مورد تاکید ، توجه به همه جنبه های  آموزش را عامل توسعه آموزشی پایدار در دانشجویان دانشگاه دانستند.

ریاست دانشگاه از معاونین و مدیران مربوطه خواستند که با ایجاد شرایط مناسب زمینه ارتقای امکانات رفاهی را بیش از پیش فراهم نمایند.

در ابتدای مراسم  دکترسیدامین کوهپایه  معاون آموزشی دانشگاه  به فراهم شدن زمینه استفاده از نظرات استادان در تدوین برنامه های آموزشی و سیاستگذاری های  کلان منطقه پنج کشوری  و تلاش دانشگاه برای حرکت به سمت علوم و فنون نوین در علوم پزشکی اشاره نمودند.

در ادامه مراسم آقای دکترلهراسب متخصص پوست و دکترنجفی پور دکترای ویروس شناسی دو تن از اعضاء هیات علمی برجسته دانشگاه  ضمن بیان مطالبی در خصوص  مقام استاد  ، به شرایط نوین  فراهم شده  از لحاظ مدیریتی در سطح کلان دانشگاه  که زمینه تشریک مساعی را فراهم نموده است اشاره نمودند  و از اعضاء محترم هیات هلمی خواستند که در این فضای ایجاد شده همکاری و نقش آفرینی بیشتری داشته باشند.

اساتید برتر در حیطه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی:

-        دکترسهراب نجفی پور

-        استاد ابوالقاسم آوند

استادان برتر آموزشی:

-        آقای مهدی امیرخانی – دانشکده بهداشت و پرستاری

-        دکترزهرا بازرگانی – دانشکده پزشکی

-        دکترزهرا پورمنتصری – دانشکده پزشکی

طرح های شایسته تقدیر دانشگاهی در هفدهمین جشنواره شهید مطهری برتر :

-        طرح آموزش تغذیه  بالینی به دانشجویان پزشکی (دکتررضا همایونفر – خانم دکتراحرام پوش)

-        طرح مشاوره دانشجویان در جهت تربیت پژوهشگر نظام سلامت( مهندس طاهره غلامی با همکاری  دکترافسانه قاسمی – دکترعلی خانی جیحونی- میترا سینا – فرزانه مباشری)

-        طرح ادغام عمودی آموزش بالینی در علوم پایه با همکاری گروههای پایه و گروههای بالینی

 

 اساتید برتر فرهنگی در حوزه قرآن و عترت :

-        دکترابراهیم نژاد

-        دکترعطاءاللهی

-        خانم فاطمه نوروزی

-        دکترراحله ثابت سروستانی

-        خانم فرزانه مباشری